KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. św. Jacka w Katowicach
i II KATOLICKIE GIMNAZJUM
Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

Konsultacje

Konsultacje dla uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej 2017/ 2018

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7.40-8.25

edukacja 
wczesnoszkolna
kl. 3j

J. Herok

sala 39
-
fizyka
K. Kołodziej
sala 59
-
edukacja
wczesnoszkolna
kl. 1

G. Tuszyńska

sala 50

 

 

 

 

edukacja
wczesnoszkolna
kl. 2

J. Gorzkowska

sala 48
-
język polski
M. Jóźwiak
sala 61

-

przyroda/biologia
G. Jóźwiak

sala 41
-
edukacja
wczesnoszkolna
kl. 3a

A. Stróż

sala 37
-
matematyka, kl. 7
A. Tyl
sala 62
-
język angielski
kl. 4, 6
D. Juszczyk
sala 30
-
język angielski
kl. 5, 7
K. Misiak sala 20

matematyka
kl. 6
U. Budzyńska
sala 40
-
edukacja
wczesnoszkolna
G. Tuszyńska
sala 50
-
język polski
M. Zabrzeska-Soja
sala 30
-
język polski
M. Jóźwiak
sala 61

edukacja
wczesnoszkolna
kl. 2

J. Gorzkowska

sala 48
-
język angielski
kl. 2, 3
K. Misiak
sala 39
-
język polski
przygotowanie
do konkursów

M. Zabrzeska-Soja
sala 30
-
geografia
M. Ciepły
sala 51

edukacja
wczesnoszkolna
kl. 3j
J. Herok

sala 39
-
edukacja
wczesnoszkolna
kl. 3a

A. Stróż

sala 37





15.00-15.45

nformatyka
(od II semestru)
A. Kitaszewska
sala 52
-
plastyka i technika
M. Gwiazdonik-Műller
15.45 - 16.30
sala 59

 

j. francuski
A. Setkowicz-Saternus
sala 58
-
historia
A. Tokarz
sala 40
-
język polski
M. Zabrzeska-Soja
sala 51
-
matematyka kl. 5
A. Tyl
sala 62

 

 

chemia
A. Tyl
sala 59 

język niemiecki
S. Samol
sala 51,
do godz. 16.30

 

 


Konsultacje dla uczniów II Katolickiego Gimnazjum 2017 / 2018

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7.40 - 8.25

fizyka
K. Kołodziej
sala 59

matematyka
U. Budzyńska
sala 29

-
język polski
M. Jóźwiak
sala 61

 

język polski
M. Jóźwiak
sala 61


 

geografia
M. Ciepły
sala 51

biologia
G. Jóźwiak
sala 59

15.00 -15.45

 

j. angielski
E. Ostaszewska
sala 51
-
informatyka
(od II semestru )
A. Kitaszewska
sala 52
-
plastyka / technika

M. Gwiazdonik-Műller
od 15.45 do 16.30
sala 59

 

matematyka
A. Tyl
sala 62

 

historia i WOS
A. Tokarz
sala 40
-
j. angielski

D. Juszczyk
sala 51

-

chemia
A. Tyl
sala 59

j. niemiecki
S. Samol
sala 51,
do godz. 16.30

 

 


Uczestniczymy
w programach: