KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. św. Jacka w Katowicach
i II KATOLICKIE GIMNAZJUM
Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

Szkoła Podstawowa 1-3

Klasa 1 (szkoła podstawowa)

2017 / 2018

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek  
1 Z.ZINTEGR J.ANGIELSKI Z.ZINTEGR. J.ANGIELSKI Z.ZINTEGR 8:30 - 9:15
2 Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR 9:25 - 10:10
3 Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR 10:20 - 11:05
4 MUZYKA Z.ZINTEGR WF RELIGIA WF 11:15 - 12:00
5 WF WF RELIGIA WF SZKOŁA PAMIĘCI 12:10 - 12:55
6 KONWERSACJE ED.PLASTYCZNA ED.PLASTYCZNA MUZYKA Z.ZINTEGR 13:15 - 14:00
7 INF/SZACHY SZACHY/INF J.ANGIELSKI SZKOŁA PAMIĘCI J.ANGIELSKI 14:10 - 14:55

 


Klasa 2 (szkoła podstawowa)

2017 / 2018

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek  
1 Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR J.ANGIELSKI Z.ZINTEGR J.ANGIELSKI 8:30 - 9:15
2 Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR 9:25 - 10:10
3 Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR 10:20 - 11:05
4 J.ANGIELSKI WF Z.ZINTEGR WF Z.ZINTEGR 11:15 - 12:00
5 MUZYKA J.ANGIELSKI Z.ZINTEGR MUZYKA WF 12:10 - 12:55
6 WF SZACHY/INF SZKOŁA PAMIĘCI INF/SZACHY SZKOŁA PAMIĘCI 13:15 - 14:00
7 KONWERSACJE RELIGIA WF RELIGIA Z.ZINTEGR 14:10 - 14:55

Klasa 3A (szkoła podstawowa)

2017 / 2018

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek  
1 Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR 8:30 - 9:15
2 Z.ZINTEGR J.ANGIELSKI Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR 9:25 - 10:10
3 Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR 10:20 - 11:05
4 WF Z.ZINTEGR J.ANGIELSKI J.ANGIELSKI SZKOŁA PAMIĘCI 11:15 - 12:00
5 KONWERSACJE Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR RELIGIA MUZYKA 12:10 - 12:55
6 SZACHY/INF RELIGIA WF WF J.ANGIELSKI 13:15 - 14:00
7 MUZYKA WF SZKOŁA PAMIĘCI INF/SZACHY WF 14:10 - 14:55

 


Klasa 3J (szkoła podstawowa)

2017 / 2018

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek  
1 Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR J.ANGIELSKI Z.ZINTEGR 8:30 - 9:15
2 Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR 9:25 - 10:10
3 KONWERSACJE J.ANGIELSKI Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR 10:20 - 11:05
4 Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR Z.ZINTEGR MUZYKA 11:15 - 12:00
5 Z.ZINTEGR SZACHY/INF WF INF/SZACHY J.ANGIELSKI 12:10 - 12:55
6 MUZYKA WF J.ANGIELSKI RELIGIA WF 13:15 - 14:00
7 WF SZKOŁA PAMIĘCI RELIGIA WF SZKOŁA PAMIĘCI 14:10 - 14:55

 


Uczestniczymy
w programach: