KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. św. Jacka w Katowicach
i II KATOLICKIE GIMNAZJUM
Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

2014

  • Karolina Rojek (1 KSP) zajęła I miejsce, a Ignacy Łuczywo (1 KSP) - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świąteczne inspiracje bożonarodzeniowe" w kategorii - ozdoba choinkowa.
  • Klaudia Kodorska (I GIM) zajęła II miejsce w konkursie na prezentację multimedialną
    "Mój (nie)pełnosprawny brat" organizowanym przez Śląskie Kuratorium Oświaty, Komendę Miejską Policji, Urząd Miasta i Pałac Młodzieży w Katowicach w ramach kampanii społecznej "Pełnosprawne bezpieczeństwo".

  • Bogumiła Gręda (III GIM) zdobyła III nagrodę, a Honorata Łakomska (III GIM) - wyróżnienie
    w II Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii" organizowanym przez DK Bronowice z Lublina.

  • Do II etapu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty zakwalifikowali się:

    Maria Kwiatkowska (6 KSP) - język polski
    Michał Czarnecki (III GIM) - matematyka
    Szymon Wróbel (III GIM) - matematyka
    Julia Burzyk (III GIM) - język angielski, wiedza o społeczeństwie
    Bogumiła Gręda (III GIM) - język angielski
    Karolina Ryker (III GIM) - biologia, chemia
    Aleksandra Nowak (II GIM) - wiedza o społeczeństwie
    Honorata Łakomska (III GIM) - język francuski
  • Laureaci jesiennej edycji Multitestu:
    Hanna Żurek (4a KSP) - przyroda
    Oktawiusz Pająk (4a KSP) - przyroda i matematyka
    Karolina Ryker (III GIM) -  biologia i język angielski
    Maria Ostaszewska (III GIM) -  język angielski
    Michał Czarnecki (III GIM), Aleksander Jurczak (II GIM) - laureaci z matematyki
    Daniel Wojciech (II GIM) -  język angielski
  • Oktawiusz Pająk (4a KSP) zajął III miejsce w XXIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - Nudna Matematyka.
  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkurs Języka Angielskiego "Fox 2014":
    Karolina Ryker (II GIM)  - Dyplom bardzo dobry,
    Natalia Kulczyńska (II GIM) - Dyplom dobry, 
    Magdalena Pająk (III GIM) - Dyplom dobry.
  • Krzysztof Durski  (3j KSP) uzyskał bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur". Wyróżnienia otrzymali: Oktawiusz Pająk (3a KSP), Piotr Widuchowski (4 KSP), Bartosz Kucharewicz (4 KSP), Anna Sztwiertnia (4 KSP), Daniel Wojciech (I GIM).
  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "ALBUS":
  • MATEMATYKA
    laureaci: 
    Bartosz Kucharewicz (4 KSP), Anna Sztwiertnia (4 KSP), Jan Jóźwiak (6 KSP), Daniel Wojciech
     
    (I GIM).

    wyróżnienia: 
    Maria Kwiatkowska 
    (5 KSP), Szymon Wróbel (II GIM), Michał Czarnecki (II GIM), Aleksander Jurczak (I GIM), Klaudia Kuczmińska ( I GIM), Albert Szymańczyk (III GIM).

    JĘZYK ANGIELSKI
    laureaci:
    Karolina Ryker (II GIM), Daniel Wojciech (I GIM), Maria Kwiatkowska (5 KSP), Kalina Wróbel
    (5 KSP), Amelia Roszkowska (5 KSP), Mikołaj Czarnota (5 KSP), Anna Sztwiertnia (4 KSP), Szymon Molitorys (4 KSP).

    wyróżnienia: 
    Julia Burzyk (II GIM), Julia Tyl (I GIM), Aleksander Jurczak (I GIM), Zuzanna Muc (5 KSP), Karol Ulman (III GIM).

  • Honorata Łakomska (II GIM) zajęła I miejsce, a Bogumiła Gręda (II GIM) - II  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W szkole na wesoło". 
  • Wyróżnienia w II Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim na Wiersz Prawdziwy "Ile waży słowo?": Sylwia Dziwoki (4 KSP),  Zuzanna Filingier (4 KSP), Bartosz Kucharewicz  (4 KSP), Szymon Wróbel (II GIM).
  • Michalina Krzemień (III GIM) i Wiktoria Pytlik (III GIM) zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie. 

  • Karolina Ryker (II GIM) zajęła II miejsce w XI edycji Konkursu - Dyktanda w Języku Angielskim pod patronatem Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
  • Mateusz Przybysz (2 KSP) zajął czwarte miejsce w VII Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym.
  • Wiktoria Pytlik (III GIM) i Michalina Krzemień (III GIM) w finale Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych!

  • Daniel Wojciech (I GIM) i Karolina Ryker (II GIM) zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego PINGWIN 2013.
    W pierwszej dziesiątce znaleźli się także: 
    Maria Ostaszewska (II GIM) i Karol Ulman (III GIM), którzy otrzymali dyplomy wyróżnienia. 

  • Do grona DEMONSTRATORÓW NARCIARSKICH dołączyli: 
    Julia Kasprowicz (I GIM) i Piotr Nogaj (I GIM).
    I część kursu POMOCNIKA INSTRUKTORA PZN / INSTRUKTORA SITN zaliczyli:
    Magdalena Pająk (III GIM), Wiktoria Pytlik (III GIM), Norbert, Albert i Oskar Szymańczyk (III GIM).
Uczestniczymy
w programach: