KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. św. Jacka w Katowicach
i II KATOLICKIE GIMNAZJUM
Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

2015

  • Szymon Nowacki (II GIM) zajął III miejsce, a prace Marty Bomby (II GIM) i Natalii Kraszkiewicz (I GIM) zdobyły wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Dzieła mistrzów inspiracją dla współczesnej fotografii".

  • Anna Sztwiertnia z klasy 6 została finalistką, a Oktawiusz Pająk z klasy 5a zajął III miejsce w XXIV Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Nudna matematyka".

  • Maria Kwiatkowska z klasy I GIM została stypendystką programu stypendialnego dla uczniów uzdolnionych matematycznie MISTRZOWIE MATEMATYKI finansowanego przez fundację mBanku i Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe DELTA.

  • Krzysztof Durski (4j KSP) zajął II miejsce w konkursie fotograficznym "REPORT-A-Ż" organizowanym przez Śląskie Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Katowicach

  • Szkolne konkursy związane z ogłoszeniem kościoła sanktuaryjnego w Bogucicach BAZYLIKĄ :
    Laureaci w kategorii form przestrzennych: Emilia Jurczak, Julia Wolkiewicz i Kacper Tyras z klasy I KSP. 
    Laureatką w kategorii fotografii została Marta Bomba z klasy I GIM,
    a w kategorii malarstwa - Maria Kwiatkowska z klasy VI KSP.

  • Krzysztof Durski (4j KSP) zajął I miejsce, a Marta Bomba (I GIM) i Klaudia Kodorska (I GIM) - II miejsce w konkursie na pracę multimedialną
    w VII edycji projektu Miejska Dżungla organizowanym przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice.

  •  Ogólnopolski Konkurs Internetowy Maks Matematyczny:
    Oktawiusz Pająk (4a KSP) - II miejsce 
    Krzysztof Durski (4j KSP) - IV miejsce 
    Bartosz Kucharewicz (5 KSP) - IX miejsce 
    Patryk Bodnar (5 KSP) - X miejsce

  • Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2015" zdobyli:
    Maja Zielińska (3 KSP)
    Michał Chojnacki (3 KSP)
    Oktawiusz Pająk (4a KSP)
    Krzysztof Durski (4J KSP)
    Maria Kwiatkowska (6 KSP)
    Daniel Wojciech (II GIM)
    Aleksander Jurczak (II GIM)
    Michał Czarnecki (III GIM)

  • Maria Kwiatkowska ( klasa 6 KSP ) otrzymała wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA GRAFIKĘ KOMPUTEROWĄ "Cztery pory roku".

  • Kaja Jurgielska ( klasa 1 KSP ) została laureatką polsko-czeskiego konkursu plastycznego organizowanego w ramach VIII Festiwalu Bajek.
  • Karolina Ryker (III GIM) została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, a Honorata Łakomska (III GIM) - z języka francuskiego.

  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu EDI PINGWIN z języka angielskiego:
    Karolina Ryker (III GIM) - I miejsce
    Bogumiła Gręda (III GIM) i Daniel Wojciech (II GIM) - III miejsce
    Szymon Wróbel (III GIM) - V miejsce
Uczestniczymy
w programach: