KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. św. Jacka w Katowicach
i II KATOLICKIE GIMNAZJUM
Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

2016

  • Multitest - wyniki jesiennej edycji:

JĘZYK ANGIELSKI - wyróżnienia: Amelia Roszkowska (II GIM), Witold Mamczarski (6a KSP)
MATEMATYKA - wyróżnienia: Bartosz Kucharewicz (I GIM), Maria Kwiatkowska (II GIM), Oktawiusz Pająk (6a KSP)

  • Marek Molitorys (4 KSP) - 2 miejsce w finale Nudnej Matematyki.

  • Witek Mamczarski (6a KSP) otrzymał wyróżnienie w Wielkopolskim konkursie wiedzy o życiu i twórczości Wojciecha Kilara.

  • Laureatami "Konkursu na instalację i pamiętnik Skrzata Zaszybka" organizowanego w ramach projektu ekologicznego przez MDK na Koszutce i WFOŚiGW zostali: Małgosia Domagała (2A KSP); Zosia Stróż (3 KSP); Julka Wolkiewicz (3 KSP); Zosia Herok (2A KSP); Igor Gorzkowski (2A KSP); Filip Stróż (1 KSP)

  • ALBUS 2016 - wyniki

MATEMATYKA
laureaci: Klaudia Kuczmińska (III GIM), Daniel Wojciech (III GIM), Marysia Kwiatkowska (I GIM), Oktawiusz Pająk (5a KSP), Ania Sztwiertnia (6 KSP), wyróżnienia: Maja Zielińska (4 KSP), Olek Jurczak (III GIM)

JĘZYK POLSKI
wyróżnienia: Zuzanna Filingier (6 KSP), Piotr Widuchowski (6 KSP), Kuba Matuszowicz (5j KSP)

PRZYRODA
laureaci: Hania Żurek (5a KSP), Oktawiusz Pająk (5a KSP)wyróżnienia: Mikołaj Mazur (5a KSP), Otton Stanek (5a KSP), Karolina Smolarska (5a KSP), Bartek Kucharewicz (6 KSP)

JĘZYK ANGIELSKI
laureaci: Maja Zielińska (4 KSP), Małgosia Sztwiertnia (5a KSP), Kuba Chmiel (5j KSP), Ada Otlinger (5a KSP), Ania Sztwiertnia (6 KSP), Amelia Roszkowska (I GIM), Daniel Wojciech (III GIM)
wyróżnienia: Bernadeta Sulej (5a KSP), Oktawiusz Pająk (5a KSP), Hania Żurek (5a KSP), Maja Koper (5j KSP), Karolina Smolarska (5a KSP), Bartek Kucharewicz (6 KSP), Zuzanna Filingier (6 KSP), Szymon Molitorys (6 KSP), Piotr Widuchowski (6 KSP), Hubert Brożyna (I GIM), Paweł Widuchowski (4 KSP)

  • Karolina Rojek z klasy 2 KSP zajęła II miejsce, a Zosia Herok z klasy 1a KSP - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. Lalka, organizowanym przez GOKiS w Gromadce.

  • EDI PANDA 2016

JĘZYK ANGIELSKI
laureatem został Daniel Wojciech (III GIM)
wyróżnienia: Amelia Roszkowska (I GIM), Kuba Chmiel (5j KSP), Gosia Sztwiertnia (5a KSP), Bernadeta Sulej (5a KSP), Ania Sztwiertnia (6 KSP)

PRZYRODA
laureaci: Ania Jóźwiak (4 KSP), Oktawiusz Pająk (5a KSP)
wyróżnienia: Michał Chojnacki (4 KSP), Karolina Smolarska (5a KSP), Hania Żurek (5a KSP)

  •  OLIMPUSEK

Laureatki:  Ala Chojnacka (2 KSP)  z zakresu przedmiotów zintegrowanych i Karolina Rojek (2 KSP)  z języka angielskiego.

  •  Międzynarodowy konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2016
    WYNIK BARDZO DOBRY: Oktawiusz Pająk (5a KSP)
    WYRÓŻNIENIA: Krzyś Durski (5j KSP), Marysia Kwiatkowska (I GIM), Kacper Komoniewski (II GIM)

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego
    pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego
    w Krakowie FOX 2016
    WYNIK BARDZO DOBRY: Olek Jurczak (III GIM)
    WYNIK DOBRY: Witek Mamczarski (5a KSP)

  • Piotr Nogaj z klasy III GIM otrzymał wyróżnienie w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego" organizowanego przez Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. Tematem tegorocznych zmagań było dzieło Mariana Konarskiego "Noc w przenośniach" z 1932 roku.

  • Drużyna klasy 2 KSP w składzie: Karolina Rojek, Staś Smyka, Kacper Tyras, zdobyła wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie dla Dzieci "Bezpieczny Małolat".

  • Olek Jurczak (III GIM) w finale Miejskiego Konkursu Mistrz Matematyki 2016.

  • XIX Rejonowy Konkurs Plastyczny "Muzyka i obraz" organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Tychach.

Jakub Brzęk (I GIM) zajął I miejsce, a Natalia Setkowicz (II GIM) otrzymała wyróżnienie

  • Ola Nowak (III GIM) w finale Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie!

  • XXI Ogólnopolski Konkurs Matematycznego ALFIK MATEMATYCZNY:

Ania Sztwiertnia (6 KSP) i Daniel Wojciech (III GIM) uzyskali wynik DOBRY, a Alicja Chojnacka (2 KSP) i Bartek Kucharewicz (6 KSP) - wynik BARDZO DOBRY.

 

 

Uczestniczymy
w programach: