KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. św. Jacka w Katowicach
i II KATOLICKIE GIMNAZJUM
Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

2006

  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego "Multitest": I miejsce - Rafał Śliwa (4 KSP), II miejsca - Kaja Czubała (4 KSP) i Dominik Majer (4 KSP), IV miejsca - Zuzia Rogala (5 KSP) i Stefan Witkowski (4 KSP).
  • Zuza Dziadul (III GIM) zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Świąteczne opowiadanie". Praca Karoliny Bończyk otrzymała wyróżnienie.
  • Laureaci IV edycji Ogólnopolskiego konkursu na pracę pisemną dla gimnazjalistów "Mam pomysł na życie":
    Krysia Sobecka - wyróżnienie
    Emil Dziuba - I nagroda
  • Krysia Sobecka zajęła I miejsce, a Michał Kamiński - III w Międzyszkolnym Turnieju Jednego Wiersza. Wyróżnienia przyznano: Małgosi Król (5 KSP), Rafałowi Śliwie (4 KSP) i Sharon Matusik (III GIM).
  • Maciek Ogórek (I GIM) zajął III miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Nudna Matematyka".
  • Kuba Saniternik (I GIM) zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej.
  • Wojtek Waniek (6 KSP), Kuba Saniternik (I GIM) i Maciek Ogórek (I GIM) zakwalifikowali się do półfinału XV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Nudna Matematyka".
  • Zuza Dziadul zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Stolica" w kategorii prozy za opowiadanie "Wiadoma rzecz".
  • Reprezentacja szkoły w składzie: Maciek Ogonowski (4 KSP), Kasia Pyrtek (6 KSP), Marcin Mol (1 KSP), Jędrek Rabsztyn (5 KSP) zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym.
  • Olek Klimek (III GIIM) został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Przygoda z kosmitą - obcy są wśród nas". Tekst Małgosi Stachowicz( III GIM.) został przyjęty do druku.
  • Małgosia Stachowicz (III GIM) otrzymała I nagrodę w XVI Ogólnopolskim Konkursie Poezji Młodych "Nadzieja 2006".
  • Marysia Kruczak zajęła I miejsce, a Kasia Pyrtek - II, w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas VI.
  • Olek Klimek, Irena Dąbrowska, Damian Skrabaka, Krzysiek Windyś, Grzesiek Górkiewicz, Wojtek Pawęzowski i Paweł Pełka zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego "Eko-planeta", indywidualna praca Ani Sroczyńskiej otrzymała wyróżnienie.
  • Zuza Dziadul (I GIM) została finalistką i otrzymała nagrodę specjalną w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Ania XXI wieku" organizowanym przez Wydawnictwo Literackie.
  • Najlepsi w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego - "FOX 2006":
    Mateusz Giełzak (5 KSP) - 5 miejsce w regionie na 843 uczestników
    Dominika Skrabaka (5 KSP) - 8 miejsce w regionie na 843 uczestników
    Oskar Pierończyk (I GIM) - 8 miejsce w regionie na 1256 uczestników
    Magdalena Ogórek (II GIM)) - 10 miejsce w regionie na 1256 uczestników.
  • Irenka Dąbrowska (język polski) i Olek Klimek (matematyka) z klasy III GIM zostali finalistami tegorocznych wojewódzkich konkursów przedmiotowych.
  • Zuzia Rogala (4 KSP) zajęła III miejsce w slalomie gigancie rozgrywanym w ramach III Mistrzostw Śląska Szkół Niepublicznych w Narciarstwie Alpejskim.
  • Maciek Ogórek (6 KSP) został Laureatem Małej Olimpiady Matematycznej 2006.
  • Dwie drużny reprezentujące naszą szkołę zajęły I i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Matematyka na szóstkę". Drużyna zwycięska: Ania Czuba, Marysia Kruczak, Kasia Pyrtek, Dominika Mazurek. III miejsce: Ola Chrószcz, Kamil Dzięciątkowski, Kuba Saniternik, Maciek Ogórek.
Uczestniczymy
w programach: