KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. św. Jacka w Katowicach
i II KATOLICKIE GIMNAZJUM
Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

2011

  • Ala Brandt (3 KSP) zdobyła wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym pod patronatem Kuratorium Oświaty w Katowicach i Prezydenta M.Katowice "Czym jest talent?"
  • Marysia Kwiatkowska (2 KSP) otrzymała wyróżnienie w konkursie "List do nieba" organizowanym przez redakcję Małego Gościa Niedzielnego.
  • Reprezentacja szkoły w składzie: Albert Szymańczyk, Norbert Szymańczyk, Oskar Szymańczyk, Staś Bartoszek, Kuba Karwat, Michał Skórski, Bartek Błaszczyk, Krzyś Cel, Jacek Wysoczański zajęła II miejsce w turnieju piłkarskim "Gra dla Jedności".
  • Piotrek Wrótniak (III GIM) zajął III miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym GIMAS.
  • Ania Sztwiertnia  (1 KSP) zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie "Pięknie piszę".
  • Bartek Kucharewicz (1 KSP) zdobył wyróżnienie w IX Miejskim Konkursie "Już pięknie czytam".
  • Victoria H. (III GIM) została wyróżniona w X Otwartym Konkursie Literackim "GNIEWIŃSKIE PIÓRO".
  • WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO "PANDA" 2011

J.ANGIELSKI - LAUREACI:

Renia Pająk (3 miejsce)
Marta Michnik ( 5 miejsce)
Marcin Knyć (3 miejsce)
Wojtek Figiel (5 miejsce)

WYRÓŻNIENIA:

Maciek Ogonowski ( 7 miejsce)
Klaudia Sulej ( 9 miejsce)
Zosia Michalska ( 6 miejsce)
Paulina Brodziak ( 5 miejsce)

CHEMIA:

Artur Parys ( wyróżnienie 7 miejsce)

  • WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2011

wynik bardzo dobry:

Renia Pająk 3 miejsce w regionie
Marta Michnik 6 miejsce w regionie
Marcin Knyć 6 miejsce w regionie

wynik dobry:

Tomek Modrzejewski
Rafał Śliwa
Malwina Michnik
Basia Janiszewska

  • Marcin Knyć  (6 KSP) finalistą Małej Olimpiady Matematycznej.
  • Piotrek Wrótniak (III GIM) zakwalifikował się do drugiego (międzywojewódzkiego) etapu Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów. Zawody odbyły się w Krakowie. Zadania kodował w języku C++. 
  • Tegorocznymi Laureatami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach zostali:

Kasia Zakrzewska - biologia
Malwina Michnik - język francuski
Artur Parys - chemia

  • Patrol BIRKUTY w składzie: Paulina Brodziak, Agata Jurczak, Renia Pająk, Marta Michnik, Zosia Michalska, Klaudia Sulej, Dominika Piwek, Piotr Król zajął I miejsce na swojej trasie rajdowej na 41 Ogólnopolskim Rajdzie Arsenał.
  • Daria Szymura, Renia Pająk i Rafał Śliwa zostali finalistami I Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego w Czterech Językach.
Uczestniczymy
w programach: