KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. św. Jacka w Katowicach
i II KATOLICKIE GIMNAZJUM
Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

2012

  • MULTITEST 2012

LAUREACI: Daniel Wojciech (język angielski), Marta Michnik (język angielski), Wojtek Bronicki (matematyka).

WYRÓŻNIENIA: Szymon Wróbel (język angielski), Renia Pająk (język angielski), Marysia Kwiatkowska (język angielski), Zosia Michalska (język angielski), Basia Janiszewska (język angielski), Julia Dryps (język angielski), Michał Czarnecki (matematyka), Renia Pająk (matematyka), Olek Jurczak (matematyka).

  • Krzyś Durski (2j KSP) został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego.
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "ALBUS 2012":

JĘZYK ANGIELSKI

Dyplom laureata: Karol Ulman, Miłosz Filingier, Renata Pająk.
Dyplom wyróżnienia: Magda Pająk, Rafał Śliwa, Kuba Mateusiak, Tomek Knyć, Stefan Witkowski, Weronika Kosińska, Karolina Porębska, Honorata Łakomska.

JĘZYK POLSKI

Dyplom laureata: Michalina Krzemień

PRZYRODA

Dyplom wyróżnienia: Daniel Wojciech, Julia Dryps.

  • Międzynarodowy Konkurs "Matematyczny KANGUR 2012":

Szkoła Podstawowa

Bartek Kucharewicz - wyróżnienie
Marysia Kwiatkowska - wyróżnienie
Olek Jurczak - wyróżnienie

Gimnazjum

Tomek Knyć - wyróżnienie

  • W konkursie FOX 2012 Renia Pająk (II GIM) zdobyła nagrodę II stopnia.
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "PANDA 2012":

JĘZYK ANGIELSKI

Marta Michnik
Michał Bobrzyński
Miłosz Filinger

CHEMIA

Tomek Knyć

MATEMATYKA

Tomek Knyć

  • Olek Jurczak, Daniel Wojciech, Jacek Wysoczański zajęli II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Zostań Mistrzem".
  • Drużyna II Katolickiego Gimnazjum w składzie: Albert Szymańczyk, Norbert Szymańczyk, Oskar Szymańczyk, Tomek Knyć, Stefan Witkowski, Rafał Śliwa, Staszek Bartoszek zajęła I miejsce w Turnieju Piłkarskim Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej.
  • Kuba Domogała zajął II miejsce a Olek Jurczak III miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym.
  • Tegoroczni Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty:

matematyka :

Dominik Florencki (III GIM)
Tomek Knyć (III GIM)

język angielski :

Renia Pająk (klasa II GIM)

biologia :

Renia Pająk (II GIM)
Asia Pilarska (III GIM)

chemia :

Tomek Knyć (III GIM)

WOS :

Weronika Łakomska ( III GIM)
Kuba Mateusiak (III GIM)

  • XI WOJEWÓDZKI KONKURS BIBLIJNY, wyniki 2 etapu (powiatowego):

I miejsce Renia Pająk
III miejse Agata Jurczak
III miejse Michalina Krzemień

  • Daniel Wojciech (5 KSP) zwyciężył w konkursie matematycznym "Super Matematyk".
  • Ania Wrótniak (I GIM) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "LITERACKI SMS - POEZJA i PROZA" zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu.
  • Wyniki konkursu Multitest: 

język angielski, laureaci:

Michał Bobrzyński (III GIM) - 3 miejsce
Renia Pająk (II GIM)
Marta Michnik (II GIM)
Rafał Śliwa (III GIM)
Tomasz Knyć (III GIM)
Miłosz Filinger (III GIM)

wyróżnienia:

Agata Jurczak (II GIM)
Karol Brodziak (II GIM)

język niemiecki, laureaci:

Rafał Śliwa (III GIM)
Agata Jurczak (II GIM)
Renia Pająk (II GIM)

matematyka, laureaci:

Tomek Knyć (III GIM) - 4 miejsce
Michalina Krzemień (I GIM)

wyróżnienia:

Magda Pająk (I GIM)
Dominik Florencki (III GIM)

 

Uczestniczymy
w programach: