KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. św. Jacka w Katowicach
i II KATOLICKIE GIMNAZJUM
Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

2013

  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "MULTITEST"

MATEMATYKA
laureaci: 
Aleksander Jurczak (I GIM )
Michał Czarnecki (II GIM)
Bogdan Szymura (I GIM)
Daniel Wojciech (I GIM)

wyróżnienia: 
Bartosz Kucharewicz (4 KSP)
Maria Kwiatkowska
(5 KSP)
Anna Sztwiertnia
(4 KSP)
Jan Jóźwiak
(6 KSP)

JĘZYK ANGIELSKI
laureatka: 
Karolina Ryker (II GIM)

wyróżnienia: 
Bogumiła Gręda (II GIM)
Julia Tyl
(I GIM)
Honorata Łakomska
(II GIM)
Aleksander Jurczak
(I GIM)
Daniel Wojciech
(I GIM)

  • Katarzyna Bomba (1 KSP) zajęła I miejsce, Inga Sulej (1 KSP) - II miejsce w Międzyszkolnym świetlicowym konkursie plastycznym "Co kryją wagony? - prześwietlenie Lokomotywy Juliana Tuwima".
  • Finalistami XXII Wojewódzkiego Konkursu "Nudna Matematyka" zostali: Maria Kwiatkowska (5 KSP) i Aleksander Jurczak (I GIM).
  • Maria Kwiatkowska (5 KSP) została zakwalifikowana do udziału w programie na rzecz uczniów szczególnie uzdolnionych matematycznie "Młodzi Matematycy".
  • Aleksander Jurczak zajął PIERWSZE MIEJSCE w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym PIKOMAT.
  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkurs Języka Angielskiego "Fox 2013":

Honorata Łakomska (I GIM) I miejsce w kategorii Ducks - Dyplom bardzo dobry
Renata Pająk (III GIM) III miejsce w kategorii Lions - Dyplom bardzo dobry
Zofia Michalska (III GIM) kategoria Lions - Dyplom dobry
Agata Jurczak (III GIM) kategoria Lions - Dyplom dobry
Julia Dryps (6 KSP) kategoria Bunnies - Dyplom dobry
Bartosz Kucharewicz (3 KSP) kategoria Kittens - Dyplom dobry
Antoni Bartnik (4 KSP) kategoria Kittens - Dyplom dobry

  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "EDI - PANDA 2013":

MATEMATYKA
laureaci: Szymon Karwat III GIM, Marcin Dudek III GIM, Zofia Michalska III GIM.

wyróżnienia: Rafał Ogrodnik III GIM, Agata Jurczak III GIM, Renata Pająk III GIM.

JĘZYK ANGIELSKI
laureatka: 
Zofia Michalska III GIM.

wyróżnienia: Marta Michnik III GIM, Renata Pająk III GIM, Julia Brodziak III GIM, Agata Jurczak III GIM, Paulina Brodziak III GIM.

PRZYRODA
laureat: 
Mikołaj Czarnota 4 KSP.

wyróżnienie: Daniel Wojciech 6 KSP.

JĘZYK POLSKI
wyróżnienia: Michalina Krzemień II GIM, Renata Pająk III GIM

  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "ALBUS 2013":

JĘZYK ANGIELSKI
laureaci: Daniel Wojciech 6 KSP, Bogumiła Gręda I GIM, Szymon Wróbel I GIM, Renata Pająk III GIM, Zofia Michalska III GIM.

wyróżnienia: Wojciech Bronicki I GIM, Karol Ulman II GIM, Marta Michnik III GIM, Amelia Roszkowska 4 KSP, Julia Dryps 6 KSP, Julia Tyl 6 KSP, Magdalena Pająk II GIM.

JĘZYK POLSKI
laureatka: Michalina Krzemień II GIM.

MATEMATYKA
laureaci: Maria Kwiatkowska 4 KSP, Aleksander Jurczak 6 KSP, Daniel Wojciech 6 KSP.

wyróżnienia: Michał Czarnecki I GIM, Rafał Ogrodnik III GIM, Marcin Dudek III GIM, Zofia Michalska III GIM, Klaudia Kuczmińska 6 KSP, Bogdan Szymura 6 KSP.

 

  • Międzynarodowy Konkurs "Matematyczny KANGUR 2013"

wynik bardzo dobry:

Krzysztof Durski 2J KSP

wyróżnienia:

Oktawiusz Pająk  2A KSP
Maria Kwiatkowska  4 KSP
Bartosz Kucharewicz  3 KSP
Aleksander Jurczak  6 KSP
Daniel Wojciech  6 KSP
Wojciech Bronicki  I GIM
Wiktor Głuszek  III GIM

  • W VII Miejskim Konkursie Matematycznym Aleksander Jurczak zajął I miejsce, a Daniel Wojciech - II miejsce.
  • Olek Jurczak  (6 KSP) został laureatem Małej Olimpiady Matematycznej.
  • LAUREACI Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty w roku szkolnym 2012/2013:

JĘZYK POLSKI - Renata Pająk 

JĘZYK NIEMIECKI - Renata Pająk

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - Julia Brodziak, Klaudia Sulej

  • Zuzanna Łabuda (4 KSP) zajęła II miejsce w XV Wojewódzkich Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży 2013.
  • Daniel Wojciech (6 KSP) zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Super Matematyk".
  • Aleksander Jurczak  zakwalifikował się do III etapu Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PIKOMAT uzyskując drugi wynik w kategorii klas szóstych.
  • Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2012/2013:

JĘZYK POLSKI - Agata Jurczak, Klaudia Sulej

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - Marta Michnik

BIOLOGIA - Anna Wrótniak, Magdalena Pająk, Paulina Brodziak

CHEMIA - Renata Pająk

  • KURSY NARCIARSKIE SITN-PZN

Grono DEMONSTRATORÓW NARCIARSKICH powiększyło się o: braci - Oskara, Norberta i Alberta Szymańczyków, Jakuba Karwata, Wiktorię Pytlik, Magdalenę Pająk i Bartosza Błaszczyka.
Kurs kwalifikacyjny uprawniający do wstępu na kurs Pomocnika Instruktora SITN-PZN zaliczyli w tym roku:
Julia Brodziak, Agata Jurczak, Zofia Michalska, Renata Pająk, Wiktor Głuszek i Szymon Karwat
.

 

Uczestniczymy
w programach: